Jarmark

zveme vás na „Vánoční jarmark“11. 12. společně s tradičními „dílničkami“ a besídkou. Budou zde k prodeji výrobky dětí, rodičů, p. učitelek. Budeme rádi, když se aktivně zapojíte svými výrobky. Finanční výtěžek bude použit na zakoupení pomůcek, materiálu, výtvarných potřeb pro děti atd.

Vánoční provoz 2018

V době vánočních prázdnin od 27. 12. 2018 do 31. 12. 2018 bude MŠ mimo provoz!

12.10.2016

10. 12. - 14. 12. 2018 (Velikost: 374.6 kB)

Vloženo: 29.8.2016 | Autor: soukupova| Zobrazeno: 795x | Zatím neupraveno

Adresa: Mateřská škola, Čapkova 2035, Litvínov 436 01

Kapacita: 80 strávníků

vedoucí školní jídelny: Marie Tůmová

email: tumova@zsruska.cz

personální obsazení:

hlavní kuchařka – 1 celý úvazek – vyučená v oboru

pomocná kuchařka – 1 celý úvazek

Finanční normativ a způsob hrazení úplaty za stravování

CENY JEDNOTLIVÝCH JÍDEL V MŠ - DĚTI 3 - 6 LET

dopolední přesnídávka           9,-

oběd                                    17,-

odpolední svačina                  7,-

celkem za celý den              33,-

MĚSÍČNÍ ZÁLOHA NA STRAVU - DĚTI 3 – 6 LET

celý den                                 720,-

po obědě                                570,-

CENY JEDNOTLIVÝCH JÍDEL V MŠ - DĚTI 7 LET

dopolední přesnídávka           10,-

oběd                                    18,-

odpolední svačina                  8,-

celkem za celý den              36,-

MĚSÍČNÍ ZÁLOHA NA STRAVU – DĚTI 7 LET

celý den                                 830,-

po obědě                                660,-

Ve školní jídelně je nastaven zálohový způsob stravného. Každému dítěti je přidělen variabilní symbol, který je třeba uvést při zadání platby a do zprávy pro příjemce napsat jméno dítěte. Zálohová platba se platí bezhotovostním převodem na účet školy a je splatná k 1. dni v měsíci. Finanční částka za neodebranou stravu se převádí do následujícího měsíce a vyúčtovává se 2x do roka. V lednu za období září až prosinec, a v září za období leden až srpen. Po telefonické dohodě je možné sdělit aktuální stav účtu. V hotovosti může být uhrazena platba výjimečně pouze tehdy, kdy nedošlo k běžnému pravidelnému převodu peněz na účet školy.

Životospráva

• Dětem je připravována zdravá a plnohodnotná strava, jídelníček je sestavován tak, aby splňoval všechny zásady zdravé výživy.
  • Režim ve stravování nás zavazuje k dodržování tříhodinových intervalů podávání jídel. Od toho se odvíjí denní režim pro děti, který je však dostatečně flexibilní, aby umožňoval organizaci činností přizpůsobit potřebám a aktuální situaci v MŠ.
  • Děti do jídla násilně nenutíme.
  • Dostatek jídla dle potřeby dětí je zaručen vyhláškou o spotřebním koši, spotřební koš je měsíčně propočítáván (snižování spotřeby tuků, cukrů, v rámci financí zvyšování spotřeby ovoce, zeleniny a mléčných výrobků).
  • Vhodnou motivací se nám daří to, že děti stále více konzumují ovoce a zeleninu.
  • Využíváme i nabídek dodavatelů z místních bio farem.
  • Pitný režim je dodržován celý den, nakoupili jsme nové nádoby na pitný režim.

Provozní řád školní jídelny (Velikost: 412.57 kB)